poniedziałek, 12 stycznia 2015

Wyzwania czytelnicze 2015, w których biorę udział

Odkąd założyłam bloga, a było to pod koniec ubiegłego roku, chciałam wziąć udział w wyzwaniu czytelniczym. Z jednej strony chciałam się porównać z innymi czytelnikami w ilości i rodzaju przeczytanych książek, a z drugiej zmierzyć z własnym słomianym zapałem. Jak mi to pójdzie okaże się za rok. A oto moje wyzwania:
1.
Wyzwanie na blogu http://hugekultura.blogspot.com
Bardzo mi się spodobało, ponieważ czytam mnóstwo książek, które mają w zanadrzu jakiegoś trupa i nie zawsze są to pozycje sensacyjne czy thrillery.2.

Wyzwanie na blogu http://recenzjeami.blogspot.com
Właścicielka bloga będzie co miesiąc podawała trzy słowa - klucze, których mają dotyczyć czytane książki.

3.

Wyzwanie na blogu http://recenzjeami.blogspot.com
Z tym chyba powinno pójść nieźle, ponieważ uwielbiam grube książki. W tym wyzwaniu chodzi o to, żeby miały przynajmniej 400 stron.

4.

Wyzwanie na blogu http://czytelnicza-dusza.blogspot.com
Wyzwanie również polegające na czytaniu książek zawierających słowa - klucze. Na tym blogu - jedno hasło miesięcznie.

5.
Wyzwanie na blogu http://amelinowa.blogspot.com
Chyba każdy, kto przegląda inne blogi książkowe czy FB zetknął się z tym wyzwaniem. Fajny pomysł, więc uznałam, że wezmę udział. Tutaj będę mierzyć się sama ze sobą, ponieważ nigdzie nie zgłaszamy "odhaczonych" pozycji.

6.
Wyzwanie na blogu http://przeczytane-slowa.blogspot.com
Wyzwanie podobne do Opasłych tomisk, jednak tutaj w każdym miesiącu będzie podawana inna minimalna liczba stron, którą ma mieć  przeczytana książka.To moje wyzwania. Przyznam, że chciałam wziąć jeszcze udział w wyzwaniu np. Czytamy literaturę europejską czy Czytamy literaturę amerykańską, jednak akurat te, które znalazłam nie są prowadzone w tym roku;/. A wy w jakich wyzwaniach bierzecie udział? Może chcecie mi jakieś polecić?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz